İthal Jersey inek ve ithal jersey düve son aylarda ülkemizde oldukça popüler oldu. Çünkü gerek süt verimi gerekse süt yağı oranı ile ülkemiz hayvancılığına ve yetiştiricilerimizin tercih ettiği ithal sığır ırklarından olmaya başladı. Birçok holştayn yetiştiricisi de sattıkları süt yağı oranını artırmak için sürülerine ithal jersey katmaya başladılar.

Jersey ithalatı için ne yapmalısınız, nasıl bir yol izlemelisiniz ? İthal jersey düve fiyatları ve ithal jersey inek fiyatları nedir ? Bu soruların cevaplarını verelim. Öncelikle jersey ithalatı yapan güvenilir  bir firma bulacaksınız. Anlaştığınız firma sizin adınıza tüm işleri üstlenecek ve hayvanları seçim için hazırladıktan sonra sizi istediğiniz jersey düve veya jersey ineği seçmek üzere yurtdışına davet edecektir. Tabi ki seçtiğiniz firmanın geçmişini ve güvenirliliğini iyi sorgulamanız, iyi araştırmanız çok önemlidir.

Bizi aradığınız takdirde size danışmanlığını yaptığımız iyi ve güvenilir firma önerisinde bulunabiliriz. Yıllardır bu işi layıkıyla yapan ve sorunsuz çalışan firmaları önerebilir ve sizin de sorunsuz ithalat yapmanıza yardımcı olabiliriz.

Mehmet TURGUT

Tel : 0 850 346 57 17  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz