×

Sosyal Sorumluluk Projemiz

Sosyal Sorumluluk Projemiz

7 yıl önce ülkemize en iyi, en kaliteli damızlıkları getirmek için yola çıktık. Tecrübeli ve etkin kadromuzla Türkiye’nin birçok noktasına damızlık sığır ve koyunlar getirdik. Sizlerin bize olan güveni ile getirmeye de devam edeceğiz.

Şimdi sizlere yeni sosyal sorumluluk projemizi duyurmak istiyoruz. 7 yıllık sektör içi tecrübemizi sizler için ÜCRETSİZ paylaşacağız hem de tam 1 yıl süreyle 01.04.2024 tarihinden itibaren ister yüzyüze ister telefonla bize ulaşan herkese, müşterimiz olsun olmasın yurtdışından hayvan ithali için hem Türkiye’de hem de yurtdışında ki tüm hayvan ithalatı prosedürü hakkında, en iyi damızlık hayvan nasıl seçilir, hayvanlar çiftliğe geldikten sonra neler yapılmalı / nasıl beslenmeli vb. konularda ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti vereceğiz.

Biz kendi sitemiz, sosyal medya ve sms dahil iletişim kanallarını kullanarak kamuoyuna duyurumuzu yapacağız ama sizden de isteğimiz, bu hizmetimizden daha fazla kişinin yararlanması için eş-dost ve tanıdıklarınıza iletmeniz olacak.

Umarız ki ” sosyal sorumluluk projesi” olarak başlattığımız bu proje halkımıza faydalı olur.

Mehmet Turgut YEŞİLIRMAK / Ziraat Mühendisi

Cep/Whatsap : 0505 858 55 11

Translate »