T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı izni ve prosüdürleri çerçevesinde izin verilen ülkelerden ( Danimarka-Slovenya-Macaristan-Avusturya-Almanya-İtalya-İrlanda vb.) veya istediğiniz ülkeden Damızlık Gebe Düve ithali yapıyoruz.
Tip-2 modern hayvan taşıma tırlarımızla Türkiye’nin her yerine sorunsuz teslim ediyoruz.
İstediğiniz ırk (Simmental Fleckvieh, Jersey, Montofon (Brown Swiss), Limuzin ( Limousin ), Şarole ( Charolais ), Belçika Mavisi, Angus vb.)  Damızlık Gebe Düve İthal etmek isterseniz arayabilirsiniz.
Damızlık Gebe Düvelerin ort. ağırlıkları 550-650 kg olup, yaşları 13-18 ay arasıdır. Seçim gününde 3-7 aylık gebe şeklindedirler.
Müşterilerimiz isterlerse Bakanlık seçim heyeti gözetiminde ve ithal damızlık dişi sığır teknik şartnamesi çerçevesinde seçime bizzat katılıp kendi hayvanlarını seçebilirler.
Bakanlık prosedürü gereği bireysel damızlık dişi sığır ( gebe düve ) alımlarında en az 60 baş alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. İsterseniz iki parti halinde yani tek tır bazında da ( 30-34 adet ) alabilirsiniz.

Damızlık Gebe Düve İthali için ANKARA’da olan firmamızla irtibata geçebilirsiniz. En uygun şartlarda ithalatı yapıyor ve ahırınıza teslim almanıza yardım ediyoruz.

Türkiye Tel : 0850 346 57 17   Mehmet TURGUT Bey

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz